O nas

Stomatologia Królewska 24 jest przyjaznym miejscem w Konstancinie Jeziorna, gdzie każdy z pacjentów spotka się z profesjonalnym podejściem i wysoką jakością usług. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard usług dentystycznych może być dostępny dla każdego.

Na miejscu o Państwa zdrowy uśmiech zadbają lekarze specjaliści, którzy dokładnie opiszą i wyjaśnią istotę zabiegu, abyście czuli się Państwo bezpiecznie. Rzetelnie i profesjonalnie przedstawimy plan leczenia. Każdego dnia oddamy do dyspozycji swoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie. Stomatologia to nie tylko nasza praca, ale wspólna pasja, dlatego nasze wspólne drogi znalazły miejsce na ul. Królewskiej 24. By zapewnić wszystkim Pacjentom opiekę na najwyższym poziomie stale podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, wykładach, konferencjach. Uważamy to za nasz obowiązek wobec Pacjentów, którzy nam zaufali.

 

W trosce o zdrowie stosujemy najbardziej sprawdzone i potwierdzone naukowo procedury medyczne, do których wykorzystujemy nowoczesne materiały oraz sprzęt. Pracujemy wykorzystując dynamiczny postęp technologiczny co pozwala zaoferować naszym Pacjentom najwyższą jakość usług. Dla nas to podstawa w dbaniu o zdrowie jamy ustnej. To wszystko sprawia, że możemy zaoferować naszym Pacjentom wszystko co najlepsze.

Lek. Dent. Kamila Kruk

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Lek. Dent. Ewelina Morawiecka

Specjalista protetyki stomatologicznej

Lek. Med, Lek. Dent. Wojciech Napiórkowski

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Lek. Dent. Agnieszka Duplaga

Lek. Dent. Aneta Stańkowska

Lek. Dent. Izabela Zawalska

Justyna Tyniec

Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Katarzyna Rosiak

Asystentka stomatologiczna