Zabiegi wykonują:

Lek. Dent. Ewelina Morawiecka

Lek. Med., Lek. Dent. Wojciech Napiórkowski

Problem bezzębia jest coraz powszechniejszy i, niestety, często bagatelizowany przez Pacjentów

implanty

Długotrwały ubytek zębowy — nawet pojedynczy — może prowadzić do rozchwiania zębów sąsiadujących, zmianę rysów twarzy, zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych i zgryzu.

To także defekt estetyczny, który niekorzystnie wpływa na pewność siebie, własną samoocenę, relacje z innymi ludźmi, komfort codziennego funkcjonowania. Nie warto pozbawiać się przyjemności z życia — zadbaj o swoje zdrowie korzystając z implantów zębowych.

Implant czy korona — co jest lepszym wyborem?

Jest to zależne od warunków panujących w jamie ustnej Pacjenta. O ile stan zęba na to pozwala, rekomendujemy odbudowanie go za pomocą korony protetycznej, zamiast go usuwać. Usunięcie zęba wiąże się z rozpoczęciem procesu resorpcji, czyli zanikania kości — co powoduje dolegliwości opisane we wcześniejszej części artykułu. Dużo lepiej jest odbudować naturalny ząb na tyle, na ile będzie to możliwe.

W sytuacji, gdy uszkodzenia zęba naturalnego są na tyle rozległe, że jego odbudowa nie jest możliwa — wówczas rekomendujemy ekstrakcję jego pozostałej części i natychmiastowe zastąpienie go implantem wraz z koroną. Implanty dają możliwość zachowania pełnej funkcjonalności układu stomatognatycznego bez ryzyka resorpcji kości i pojawienia się ruchomości pozostałych zębów.

 

Pacjenci często pytają — „co jeść po wszczepieniu implantu?”.

Okazuje się, że po leczeniu implantologicznym nie ma żadnych restrykcji związanych z dietą. Po założeniu rozwiązania protetycznego na implant, Pacjent może wrócić do konsumowania ulubionych posiłków i napojów.

Cennik: Implanty

Wszczepienie implantu
od 2000 PLN
Odsłonięcie implantu
300 PLN
Korona na implancie
od 2000 PLN

Zapraszamy do omówienia wizyty!

Zarejestruj się online!
Zarejestruj się online!

Opinie

Zarejestruj się online!

Sprawdź naszą lokalizację

ul. Królewska 24
05-520 Konstancin Jeziorna

(Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Umów wizytę