Lek. Dent. Agnieszka Duplaga Lek. Dent. Agnieszka Duplaga

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę i umiejętności stale uzupełnia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. W pracy z pacjentami dużą wagę przykłada do dokładnego omawiania poszczególnych etapów leczenia.

Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym oraz poprawą estetyki uśmiechu pacjentów starając się, aby każda interwencja stomatologiczna była jak najmniej inwazyjna, przeprowadzona bezboleśnie w miłej atmosferze.

Opinie

Zarejestruj się online!

Sprawdź naszą lokalizację

ul. Królewska 24
05-520 Konstancin Jeziorna

(Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Umów wizytę