Lek. Dent. Aneta Stańkowska Lek. Dent. Aneta Stańkowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Na co dzień zajmuje się leczeniem z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji u dorosłych i dzieci. Nieustannie podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach.

W pracy stomatologa ceni sobie dobry kontakt z pacjentem. Jego komfort podczas leczenia jest dla niej priorytetem i stara się utrzymać najwyższy standard leczenia. Uśmiech każdego z nich jest największą satysfakcją.

Opinie

Zarejestruj się online!

Sprawdź naszą lokalizację

ul. Królewska 24
05-520 Konstancin Jeziorna

(Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Umów wizytę