Lek. Dent. Ewelina Morawiecka Lek. Dent. Ewelina Morawiecka Specjalista protetyki stomatologicznej

W roku 2011 uzyskała tytuł lekarza dentysty w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dalsza chęć rozwoju i potrzeba samodoskonalenia zaowocowały rozpoczęciem specjalizacji. Czteroletnie zgłębianie tajników protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii zostały zakończone uzyskaniem tytułu specjalisty w 2017r.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej.

Posiadane doświadczenie jak i wrodzony optymizm sprawiają, że każda wizyta jest miła i bezstresowa. Indywidualne podejście do pacjenta połączone z profesjonalizmem pozwalają dostosować optymalny zakres leczenia do każdego przypadku.

Opinie

Zarejestruj się online!

Sprawdź naszą lokalizację

ul. Królewska 24
05-520 Konstancin Jeziorna

(Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Umów wizytę