Lek. Dent. Izabela Zawalska Lek. Dent. Izabela Zawalska-Wojtyś

Izabela Zawalska-Wojtyś jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W 2012 roku odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus – Centrum Leczenia Obrażeń, w Warszawie. Podczas studiów była aktywnym członkiem koła naukowego przy Katedrze Protetyki Stomatologicznej, gdzie poszerzała swoją wiedzę w tej dziedzinie, a także była autorką kilku prac naukowych.

W 2018 ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Uczestniczy w licznych kongresach i kursach poszerzając swoje kompetencje. Uważa, że lekarz uczy się i szlifuje swoje umiejętności przez całe życie.
W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym, a także chirurgią stomatologiczną.
W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Stara się, aby do każdego pacjenta podejść indywidualnie i z dużą dawką zrozumienia.

Opinie

  Zarejestruj się online!
  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w powyższym formularzu jest Kamila Kruk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gabinet Stomatologiczny Kamila Kruk z siedzibą w Konstancinie Jeziorna przy ul. Królewskiej 24, 05-520 Konstancin Jeziorna. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w „Polityce prywatności”.

  Sprawdź naszą lokalizację

  ul. Królewska 24
  05-520 Konstancin-Jeziorna

  (Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
  Umów wizytę