Zabiegi wykonują:

Lek. Dent. Agnieszka Duplaga

Lek. Dent. Aneta Stańkowska

Lek. Dent. Izabela Zawalska

Fluoryzacja dla ochrony zębów przed próchnicą

fluoryzacja

Fluoryzacja służy wzmocnieniu szkliwa – dzięki niej zęby są odporne na próchnicę. To bardzo ważny zabieg, ponieważ dieta współczesnego człowieka jest bogata w szkodliwy dla naszego uzębienia cukier. Z kolei fluor nie pozwala na rozwój bakterii, co więcej wpływa na remineralizację niewielkich ubytków.

Fluoryzację wykonuje się w celach zapobiegawczych, aby uchronić zęby dzieci i dorosłych przed rozwojem próchnicy, w tym próchnicy wtórnej w okolicach wypełnień, koron i odbudów protetycznych. Zabieg ten znajduje też zastosowanie w przypadku nadwrażliwych szyjek zębowych (również u pacjentów leczonych ortodontycznie).

Fluor, tak ważny dla zębów, może być dostarczany do naszego organizmu z wykorzystaniem preparatów do mycia zębów zawierających fluor, a także przez nakładanie żeli oraz lakierowanie.

Cennik: Profilaktyka

Lakierowanie (fluoryzacja – wszystkie zęby)
100 PLN

Zapraszamy do omówienia wizyty!

Zarejestruj się online!
Zarejestruj się online!

Opinie

Zarejestruj się online!

Sprawdź naszą lokalizację

ul. Królewska 24
05-520 Konstancin Jeziorna

(Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Umów wizytę