Implanty zębów – zdrowie i estetykaImplanty to dziedzina stomatologii polegająca na uzupełnianiu braków zębowych. Implanty to w zasadzie najnowocześniejsze oraz najbardziej komfortowe dla pacjenta uzupełnienie protetyczne. To tytanowe elementy, dokładniej śruby, wszczepiane w kość szczęki lub żuchwy. Zastępują one korzeń zęba i stanowią podporę dla pojedynczych koron lub mostów.

Tytan, z którego wykonane są implanty jest materiałem całkowicie biozgodnym -nie powoduje uczuleń i alergii przez co bardzo dobrze tolerowanym przez organizm człowieka. Implant w czasie gryzienia i żucia zachowuje się jak naturalny ząb, dzięki czemu kość w miejscu wcześniej usuniętego zęba nie zanika. Implant nie wymaga również dodatkowego szlifowania sąsiednich, często zdrowych zębów, jak  ma to miejsce w przypadku tradycyjnych mostów protetycznych. Pozwala też na rezygnację z widocznych elementów metalowych oraz akrylowych, które są stosowane w protezach.

Wszczepienie implantu to zabieg chirurgiczny. Mając na uwadze strach i obawy towarzyszące pacjentom przed takim leczeniem dokładamy największych starań aby przeprowadzić go w sposób delikatny i minimalnie inwazyjny, a przede wszystkim całkowicie bezbolesny – mówi lek. dent. Kamila Kruk z gabinetu Stomatologia Królewska 24. – Wykorzystujemy najlepiej dobrane narzędzia oraz dbamy o sterylność i wysoką jakość stosowanych materiałów by uchronić pacjentów przed niepotrzebnymi komplikacjami.

Implanty są trwałe i mocne. Zamocowane na nich korony gwarantują naturalny efekt estetyczny, tak jakby pacjent miał własne zdrowe zęby. A piękny zdrowy uśmiech idzie tutaj z pełną funkcjonalnością zębów, którymi bez problemu można ugryźć nawet twarde rzeczy. Mimo, że koszty implantów nie są najniższe , warte są swojej ceny gdyż gwarantują komfort na całe życie.

Opinie

  Zarejestruj się online!
  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w powyższym formularzu jest Kamila Kruk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gabinet Stomatologiczny Kamila Kruk z siedzibą w Konstancinie Jeziorna przy ul. Królewskiej 24, 05-520 Konstancin Jeziorna. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w „Polityce prywatności”.

  Sprawdź naszą lokalizację

  ul. Królewska 24
  05-520 Konstancin-Jeziorna

  (Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
  Umów wizytę