Zabiegi wykonują:

Lek. Dent. Agnieszka Duplaga

Lek. Dent. Aneta Stańkowska

Lek. Dent. Izabela Zawalska

Stomatologia zachowawcza słusznie uważana jest za fundament współczesnej stomatologii.

Stomatologia zachowawcza

Działania prowadzone w ramach tej dziedziny, czyli zapobieganie oraz leczenie próchnicy, odgrywają bardzo ważną rolę zarówno dla zdrowia zębów i jamy ustnej pacjenta, jak i całego jego organizmu.

W klinice Stomatologia Królewska 24 w Konstancinie-Jeziornie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać zęby naszych pacjentów w zdrowiu, a także pozwolić im osiągnąć upragnioną estetykę uśmiechu.

objawy próchnicy

Objawy próchnicy

Pierwszym możliwym do zaobserwowania objawem próchnicy jest powstawanie na zębach przebarwień – szkliwo zmienia swoją barwę od bieli, poprzez różne odcienie żółci, aż do czerni. Jeśli zaobserwujemy na zębach czarne plamki, możemy z dużym prawdopodobieństwem uznać, że niebawem dojdzie do powstania ubytków wymagających leczenia. Oprócz tego próchnica może dawać o sobie znać także dolegliwościami, które znacznie obniżają komfort życia pacjenta. Dana osoba może zacząć odczuwać ból zębów, szczególnie podczas ich szczotkowania i rozdrabniania pokarmu, a także nadwrażliwość szkliwa. Do innych charakterystycznych objawów próchnicy zaliczyć możemy zapalenie dziąseł oraz uczucie niesmaku w jamie ustnej i nieprzyjemny zapach dobywający się z niej.

Co ważne, nie we wszystkich przypadkach choroba ta przybiera tak charakterystyczne formy zewnętrzne. Objawy próchnicy mogą być ukryte i może ona rozwijać się pod powierzchnią szkliwa zęba. Problemy zdrowotne pacjenta mogą wyjść na jaw dopiero przy okazji wykonania zdjęcia RTG do celów diagnostycznych. Z tego względu przypominamy, jak ważna dla każdego pacjenta jest stomatologia zachowawcza, a co za tym idzie – regularne wizyty kontrolne w gabinecie stomatologicznym.

Cennik: Stomatologia zachowawcza

Przegląd
50 PLN
Przegląd dla stałych pacjentów
0 PLN
Znieczulenie
40 PLN
RTG zęba
30 PLN
Wypełnienie kompozytowe światłoutwardzalne
150-250 PLN
Licówka kompozytowa
350 PLN
Licówka kompozytowa (Enamel)
400 PLN
Opatrunek
80 PLN
Odbudowa na włóknie szklanym
350 PLN
Leczenie białych plam bez borowania (ICON)
200 PLN
Wybielanie zęba martwego I wizyta
150 PLN

Zapraszamy do omówienia wizyty!

Zarejestruj się online!
Zarejestruj się online!

Opinie

Zarejestruj się online!

Sprawdź naszą lokalizację

ul. Królewska 24
05-520 Konstancin Jeziorna

(Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Umów wizytę