Pasta z fluorem czy bez – czyli jak dbać o jamę ustną naszych pociech?Pasty do zębów pozbawione fluoru, które możemy znaleźć na rynku również mają swoje przeznaczenie. Tam, gdzie poziom fluoru w wodzie pitnej jest ponad optymalny( powyżej 1 mg/L) powinno stosować się właśnie pasty bez fluoru. Takie pasty są też rozwiązaniem w przypadku kiedy nie mamy pewności czy zalecane ilości pasty będą przestrzegane. Stosowanie past z obniżoną zawartością fluoru lub pozbawione go, mogą być wtedy lepszym rozwiązaniem. Jeśli będziemy stosować się do zaleceń i nie podamy dziecku cukrów do 2 roku życia, wtedy też nie jesteśmy zobowiązani do stosowania past z fluorem. Pasta z fluorem jest NIEZBĘDNA w przypadku ryzyka wystąpienia próchnicy! Drogie Mamy,jeśli nie wiecie jaką pastę do zębów wybrać, warto poradzić się stomatologa, który po badaniu jamy ustnej dziecka oraz przeanalizowaniu czynników ryzyka wystąpienia próchnicy pomoże Wam wybrać najlepsze rozwiązanie. Pamiętajmy, że pierwsza wizyta dziecka w gabinecie powinna odbyć się ok. 6 miesiąca życia, w czasie wyrzynania się zębów mlecznych – najlepiej przed ukończeniem 12 miesięcy i nie później niż w drugim roku życia!

Opinie

  Zarejestruj się online!
  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w powyższym formularzu jest Kamila Kruk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gabinet Stomatologiczny Kamila Kruk z siedzibą w Konstancinie Jeziorna przy ul. Królewskiej 24, 05-520 Konstancin Jeziorna. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w „Polityce prywatności”.

  Sprawdź naszą lokalizację

  ul. Królewska 24
  05-520 Konstancin-Jeziorna

  (Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
  Umów wizytę