żywice iconNajpopularniejszą metodą leczenia próchnicy jest mechaniczne usunięcie chorej tkanki zęba, potocznie zwane borowaniem. Takie postępowanie wymaga wypełnienia ubytku materiałem kompozytowym (plomba). Obecnie istnieje alternatywa, wypełniająca lukę pomiędzy profilaktyką a wypełnieniem kompozytowym. Jest nią tzw. infiltracja próchnicy z wykorzystaniem płynnej żywicy Icon. Materiał ten infiltruje i wypełnia początkową zmianę próchnicową, a następnie twardnieje na jej powierzchni. W ten sposób chronimy ząb przed dalszą penetracją kwasów. Zabieg może być przeprowadzony w trakcie jednej wizyty i nie wymaga stosowania znieczulenia. Wyleczona powierzchnia wygląda jak zdrowe szkliwo.
Umów się na wizytę i przekonaj się jak działa Icon już teraz!

Opinie

  Zarejestruj się online!
  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w powyższym formularzu jest Kamila Kruk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gabinet Stomatologiczny Kamila Kruk z siedzibą w Konstancinie Jeziorna przy ul. Królewskiej 24, 05-520 Konstancin Jeziorna. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w „Polityce prywatności”.

  Sprawdź naszą lokalizację

  ul. Królewska 24
  05-520 Konstancin-Jeziorna

  (Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
  Umów wizytę