Lek. Dent. Kamila Kruk Lek. Dent. Kamila Kruk Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie gdzie pod okiem doświadczonych lekarzy zdobywała nowe umiejętności w pracy z pacjentem i poszerzała swoją wiedzę. Kolejnym krokiem na ścieżce pracy zawodowej było odbycie, w tej samej placówce, stażu specjalizacyjnego zakończonego Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym, uzyskując w ten sposób tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. Dalszy rozwój zawodowy wzbogaca ciągłym podnoszeniem kwalifikacji poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym dorosłych oraz dzieci. Wielką uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych zabiegów. Zawsze dba o najwyższe poczucie bezpieczeństwa i komfortu pacjenta w trakcie wizyty w gabinecie. Nieustannie pogodna, spokojna i uśmiechnięta, potrafi przekonać do siebie nawet tych Pacjentów, którzy wyjątkowo boją się dentysty. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją Pani doktor.

Opinie

  Zarejestruj się online!
  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w powyższym formularzu jest Kamila Kruk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Gabinet Stomatologiczny Kamila Kruk z siedzibą w Konstancinie Jeziorna przy ul. Królewskiej 24, 05-520 Konstancin Jeziorna. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w „Polityce prywatności”.

  Sprawdź naszą lokalizację

  ul. Królewska 24
  05-520 Konstancin-Jeziorna

  (Wejście oraz parking dla pacjentów jest od strony ul. Mirkowskiej)

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Operacja pn. „Nowe, innowacyjne i prozdrowotne rozwiązania sprzyjające podnoszeniu kompetencji zawodowych, zastosowane w Gabinecie Stomatologicznym Kamila Kruk”, mająca na celu rozwijanie firmy w zakresie usług stomatologicznych sprzyjających promowaniu lokalnych produktów rolnych poprzez zakup wyposażenia oraz utworzenie jednego miejsca pracy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
  Umów wizytę